Hollywood HLC 1 - Konwerter sygnału High/Low

  • 45,00 zł
  • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

✅ Hollywood Energetic HLC-1

2-kanałowy konwerter zbudowany na bazie dzielników rezystancyjnych, obniżający sygnał głośnikowy z radioodtwarzacza do poziomu wejść RCA dla zewnętrznego wzmacniacza. Umożliwia podłączenie radioodtwarzacza, który nie posiada wyjść RCA (CINCH) do zewnętrznego wzmacniacza mocy. Konwerter nie posiada regulacji poziomu sygnału wyjściowego. Konstrukcja na bazie prostego dzielnika rezystancyjnego sprawia, że konwerter nie ingeruje w pasmo przenoszenia sygnału audio. Aluminiowa obudowa dodatkowo ekranuje układ dzielnika przed zakłóceniami z zewnątrz.

  • przeznaczony dla radioodtwarzaczy o maksymalnej mocy wyjściowej do 2x20W
  • 2 wyjścia RCA (kanał lewy i prawy)

⭐ OPIS WYJŚĆ SYGNAŁU według oznaczeń obudowie konwertera:

  • sekcja „OUTPUT”wyjścia sygnału o poziomie RCA dla kanału lewego (L) i prawego (R) podłączane do wejść RCA wzmacniacza mocy

⭐ OPIS WEJŚĆ SYGNAŁU według oznaczeń nadrukowanych na przewodach konwertera (nie na obudowie):

  • sekcja „L  INPUT  R”  (wejścia sygnału o poziomie głośnikowym)przewód biały (LF+) – podłączyć do wyjścia głośnikowego z radia dla kanału lewego o polaryzacji dodatniej (+)przewód biało-czarny (LF-) – podłączyć do wyjścia głośnikowego z radia dla kanału lewego o polaryzacji ujemnej (-)przewód czarny (-12V Ground) – opcjonalnie czasem może być pomocne podłączenie do masy w celu zminimalizowania zakłóceńprzewód szary (RF+) – podłączyć do wyjścia głośnikowego z radia dla kanału prawego o polaryzacji dodatniej (+)przewód szaro-czarny (RF-) – podłączyć do wyjścia głośnikowego z radia dla kanału prawego o polaryzacji ujemnej (-)

Konwerter może być zamontowany w pobliżu radioodtwarzacza, głośników lub bezpośrednio przy wzmacniaczu, o ile nie występują w tych miejscach inne urządzenia lub instalacje, będące źródłem silnych zakłóceń elektrycznych.